Node Accessibility (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revision
ps: بياكتون
