Node Accessibility (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Node ID
cy: ID Nod

en: actions
cy: Gweithredoedd

en: Node
cy: Nod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Current
cy: Cyfredol

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: !date by !username
cy: !date drwy !username

en: revert
cy: dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: current revision
cy: diwygiad cyfredol
