Node Accessibility (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: actions
da: handlinger

en: Node
da: Indholdselement

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published
da: Udgivet

en: Line
da: Linje

en: Current
da: Aktuelle

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: !date by !username
da: !date af !username

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version

en: Live
da: Eksisterende
