Node Accessibility (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Node ID
et: Postituse ID

en: actions
et: toimingud

en: Node
et: Postitus

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Line
et: Rida

en: Current
et: Praegune

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Accessibility
et: Vaegnägijale
