Node Accessibility (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: actions
gu: ક્રિયા

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Line
gu: લીટી
