Node Accessibility (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: actions
is: aðgerðir

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt

en: Current
is: Núverandi

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: current revision
is: núgildandi útgáfa
