Node Accessibility (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: actions
ml: പ്രവൃത്തികള്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
