Node Accessibility (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: actions
mn: үйлдэлүүд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: revert
mn: буцаах
