Node Accessibility (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: actions
no: handlinger

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Published
no: Publisert

en: Line
no: Linje

en: Current
no: Gjeldende

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: !date by !username
no: !date av !username

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: Live
no: Offentlig tilgjengelig
