Node Accessibility (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы
