Node Accessibility (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: actions
sl: akcije

en: Node
sl: Vozlišče

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Line
sl: Vrstica

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica
