Node Accessibility (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Node ID
bg: Номер

en: actions
bg: действия

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: Live
bg: Живот
