Node Accessibility (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: actions
fi: toimenpiteet

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Line
fi: Rivi

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Live
fi: Reaaliaikainen
