Node Accessibility (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: actions
fil: mga aksyon

en: Published
fil: Inilathala
