Node Accessibility (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: actions
he: פעולות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Line
he: שורה

en: Current
he: נוכחי

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Live
he: חי
