Node Accessibility (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Yes
it: Sì

en: Node ID
it: ID del nodo

en: actions
it: azioni

en: Node
it: Nodo

en: Revision ID
it: ID revisione

en: Published
it: Pubblicato

en: Line
it: Riga

en: Current
it: Corrente

en: Revisions for %title
it: Revisioni per %title

en: !date by !username
it: !date, di !username

en: revert
it: ripristina

en: Revision
it: Revisione

en: current revision
it: revisione attuale
