Node Accessibility (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: actions
ku: کردارەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Line
ku: هێڵ

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا
