Node Accessibility (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: actions
pt: ações

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Published
pt: Publicado

en: Line
pt: Linha

en: Current
pt: Atual

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: !date by !username
pt: !date por !username

en: revert
pt: reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: current revision
pt: revisão atual

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Accessibility
pt: Acessibilidade
