Node Accessibility (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: actions
az: əməllər

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Current
az: Hazırkı

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Live
az: Canlı
