Node Accessibility (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published
fr: Publié

en: Line
fr: Ligne

en: Current
fr: Actuel

en: Validate
fr: Valider

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: !date by !username
fr: !date par !username

en: revert
fr: rétablir

en: Revision
fr: Version

en: current revision
fr: version en cours

en: Live
fr: En direct

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: validate
fr: valider

en: Revision Author
fr: Auteur de la révision
