Node Accessibility (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: actions
hy: գործողություններ

en: Node
hy: Նոդ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված
