Node Accessibility (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Node ID
ja: ノードID

en: actions
ja: アクション

en: Node
ja: ノード

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Line
ja: 行

en: Validate
ja: 確認

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: current revision
ja: 現在のリビジョン

en: validate
ja: 検証
