Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: actions
sr: радње

en: ID
sr: ИД
