Node Accessibility (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: actions
uk: дії

en: Node
uk: Матеріал

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Line
uk: Рядок

en: Current
uk: Поточна

en: Validate
uk: Перевірити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Live
uk: Наживо

en: Revision Date
uk: Дата модифікації

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Revision Author
uk: Автор редакції

en: Validation results
uk: Результати перевірки
