Node Alias History (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Node Title
is: Titill nóðu
