Node Alias History (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: User
pt: Usuário

en: Node Title
pt: Titulo do Post

en: Alias
pt: Apelido
