Node Alias History (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Alias
bg: Псевдоним
