Node Alias History (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
