Node Alias History (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Node Title
et: Sisu pealkiri
