Node Alias History (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Alias
ru: Синоним
