Node Alias History (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Alias
hi: उपनाम
