Node Announce (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Log
ast: Rexistru

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Create
ast: Crear

en: Send
ast: Unviar
