Node Announce (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Create
cy: Creu

en: Send
cy: Anfon
