Node Announce (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
