Node Announce (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Log
es: Registro

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Create
es: Crear

en: Send
es: Enviar

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo
