Node Announce (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Log
et: Logi

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Create
et: Loo

en: Send
et: Saada

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
