Node Announce (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Log
fi: Loki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Create
fi: Luo

en: Send
fi: Lähetä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot
