Node Announce (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Log
gl: Rexistro

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Create
gl: Crear

en: Send
gl: Enviar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo
