Node Announce (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Create
he: יצירה

en: Send
he: שלח

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
