Node Announce (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Log
hu: Napló

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Send
hu: Küldés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Really Delete?
hu: Valóban törölhető?
