Node Announce (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Create
is: Stofna

en: Send
is: Senda
