Node Announce (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Create
km: បង្កើត

en: Send
km: ផ្ញើ
