Node Announce (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
