Node Announce (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Log
oc: Jornal

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Create
oc: Crear

en: Send
oc: Mandar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
