Node Announce (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
