Node Announce (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Log
pl: Dziennik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Create
pl: Utwórz

en: Send
pl: Wyślij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania
