Node Announce (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Log
ro: Jurnal

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Create
ro: Crează

en: Send
ro: Trimite

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
