Node Announce (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Log
ru: Журнал

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Create
ru: Создать

en: Send
ru: Отправить

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны
