Node Announce (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Create
sq: Krijo

en: Send
sq: Dërgo
