Node Announce (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај
